Z miłości do podróży.

02:45:00 jestemwpodrozy 0 Comments    

  Witam was moi drodzy. 

   Strona została stworzona z miłości do podróży po Europie. Jest to przede wszystkim pamiątka dla mnie (mam nadzieję na całe życie) z tego, co kocham najbardziej, czyli z podróżowania i odkrywania nowych miejsc. To właśnie podróże otworzyły mi oczy na świat i nauczyły mnie doceniać piękno naszego otoczenia. Dziś mogę stwierdzić, że moje wyprawy stają się coraz bardziej świadome i chociaż wiem, że jeszcze dużo przede mną nauki i pokonywania samej siebie, to już wiem, że w podróżowaniu nie ma żadnych granic. Czasami znajdziecie tu także relacje z ciekawych wydarzeń, na których bywam.


   Mam nadzieję, że moje relacje z wyjazdów będą dla was przydatne i staną się inspiracją do poznawania nowych miejsc, ludzi i kultur, a przy tym poznawania samego siebie. Przeważnie (choć nie zawsze) są to wyjazdy na tzw. własną rękę,dzięki tanim liniom lotniczych. Namawiam was do przełamania się 
i samodzielnego zorganizowania chociażby weekendu. Z pewnością poczujecie różnice w kosztach, a satysfakcja z samodzielnego odkrywania nowych krajów zamieni się w fantastyczną przygodę. 
I tego wam życzę. Miłego czytania.

0 komentarze: