Ogród Japoński Wrocław - zdjęcia.

09:48:00 jestemwpodrozy 0 Comments


   Ogród Japoński we Wrocławiu to jedno z tych miejsc, do których naprawdę warto zajrzeć. W tym otoczeniu złapiesz oddech i pobędziesz z piękną przyrodą. To już ostatnia szansa, aby w tym roku odwiedzić Ogród. Jest on czynny bowiem tylko do końca października. Piękno tego miejsca w wiosennej oprawie można podziwiać już od kwietnia przyszłego roku.

   Wszystkie informacje na temat Ogrodu możecie znależć na oficjalnej stronie: Ogród Japoński we Wrocławiu, zatem nie będę was zanudzać historią oraz suchymi faktami na temat tego wyjątkowego miejsca. 
   Ze strony dowiecie się między innymi tego, że Ogród ma już ponad stuletnią historię, a dziś jest częścią orientalnej kultury środkowej Europy. Przyjeżdzają tu ludzie z całej Polski...i nie tylko. Bilet wstępu to tylko 5 polskich złotych.

   Jeśli chcecie odwiedzić to piękne miejsce na mapie Wrocławia to musicie kierować się na Halę Stulecia i Park Szczytnicki. Park znajduje się we wschodniej części miasta, pomiędzy starą Odrą, a ul. Wróblewskiego, Kopernika i Mickiewicza. W okolicy znajduje się także wrocławskie zoo oraz multimedialna fontanna na Pergoli.

   Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z Ogrodu Japońskiego oraz bliskich okolic. Mam nadzieję, że zdjęcia zachęcą was, aby wybrać się tam kiedyś na przyjemny, rodzinny spacer.
Warto pobyć przez dluższą chwilę w otoczeniu tak fantastycznej przyrody. 
Osobiście polecam.0 komentarze: