Pergola WROCŁAW - multimedialne pokazy fontanny.

05:25:00 jestemwpodrozy 0 Comments


    Wrocławska Fontanna jest jedną z największych atrakcji we Wrocławiu. Wodne pokazy podziwiają tysiące turystów z kraju i z zagranicy.     Fontannę na Pergoli znajdziemy w okolicy  Parku Szczytnickiego, przy Hali Stulecia oraz Wrocławskim Centrum Kongresowym. Na oficjalnej stronie przeczytamy, że zajmuje ona powierzchnię bliską 1 ha, a na jej dnie umieszczono aż 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych oraz 3 dysze ogniowe. 
W jej sąsiedztwie znajdują się m.in. Ogród Japoński, Przystań Zwierzyniecka oraz Ogród Zoologiczny z Afrykarium. 
     

Październik to ostatni moment w tym sezonie, aby wybrać się na specjalny pokaz fontanny. Poniżej harmonogram na ten miesiąc: 
             
                                                             Październik:


18 października - godz. 19.30. - Marzenia 
24 października - godz. 19. - Cztery Żywioły 
25 października - godz. 19. - Mikro i Makrokosmos 
31 października - godz. 19. - Noc wszystkich spektakli Wrocławskiej Fontanny 

    Wstęp jest bezpłatny, w sezonie (od maja do końca października) fontanna jest czynna między 10:00 a 22:00 od kwietnia do końca października. Pokaz trwają od 3,5 do 18 minut. Pokazy specjalne są wyświetlane w weekendy w godzinach wieczornych wg harmonogramu powyżej.
     Zachęcam wszystkim, którzy przebywają we Wrocławiu, aby chociaż raz zobaczyć to wspaniałe widowisko. Poniżej galeria oraz krótki film z pokazu specjalnego. Naprawdę warto być w tym miejscu chociaż raz.

0 komentarze: